از Forza به حقیقت ; پیش فروش قوی‌ترین دسته پورشه ۹۱۱ تمام شد

همین آبادی روز پیش بود که با اخبار متنوع از مراسم E3 همراه بودیم ; بازی‌های ویدیویی هیجان‌انگیزی که هر کسی را وسوسه به خرید و بازی‌ با آنها می‌کند . در همین هم اکنون , نهایی نسخه بازی Forza هم پرده برداری شد . ولی صرفا Forza کمبود که در این مراسم رونمایید ; چراکه جدیدترین نوع پورشه به اسم ۹۱۱ GT2 RS نیز به روی سن آمد و برای نخستین دفعه از آن رو نمایی شد . نمایندگی پاناسونیک تهران شاخص بازی Forza 7 که تصویرش را نیز می توانیم روی کاور آن ببینیم .


گفته شده بود که تولید این اتومبیل محدود به هزار دستگاه است و بها پایانی آن شاید ۲۶۰ هزار یورو در آلمان یا این که معادل ۲۸۹ هزار دلار خواهد بود . نکته دیدنی این است که پیش‌فروش این اتومبیل با‌گاز به پایان رسید و این امر نشان میدهد که‌این محصول هیجان‌انگیز پورشه چقدر در بین علاقمندان ثروتمند دوستداشتنی و پرطرفدار است!

در شرایطی‌که بخواهیم به‌طور خلاصه از ویژگی‌های این نمایندگی پاناسونیک تهران برایتان بگوییم , خوب تر است به قلب قدتمند این آلمانی مغرور اشاره کنیم . در زیر درب موتور پورشه ۹۱۱ جی‌تی ۲ آر‌ اس , یک پیشرانه ۶ سیلندر تخت مجهز به سامانه پرخوران تویین توربوشارژ قرار گرفته که ۳٫۸ لیتر حجم دارد . به لطف قرارگرفتن این پیشرانه کار کشته , توربوهای تبارک و سیستم اگزوز تیتانیوم سبک در‌این نمایندگی پاناسونیک تهران پورشه , شاهد ساخت حداکثر توان ۷۰۰ اسب‌بخار هستیم .

یک جعبه دنده ۷ سرعته دوکلاچه هم این اشتوتگارتی دوست‌داشتنی را همراهی می نماید . انتقال نیرو در این نمایندگی پاناسونیک تهران صرفا به چرخ‌های عقب صورت میگیرد &# نمایندگی پاناسونیک در تهران بالای این اتومبیل منجر میگردد که کم‌ترین تلفات را در ایجاد و توزیع نیرو داشته باشد . از آن جایی که اقبال خرید و نشستن پشت دستور این نمایندگی پاناسونیک تهران را نداریم , پورشه نیز آستین‌هایش را بالا زد و برای هوا داران خود , جور ۹۱۱ GT2 RS را در بازی Forza 7 شبیه‌سازی کرد . احتمال دارد با این کارایی , علاقمندان بتوانند تجربه شبیه‌سازی برنده این نمایندگی پاناسونیک تهران را دستکم در محفظه غیرواقعی تجربه نمایند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *