الگوریتم دستگاه لیزر پنگوئن ۴ . ۰

همانگونه که در گذشته گفته شد , این آپدیت دستگاه لیزر در تاریخ Sep 28 2016 ارائه شد . اکثری از نگرانی های بالا که در پیشین یقه گیر دستگاه لیزر وبمستر های محترم بود , دستگاه لیزر امروز به نقطه مثبت این الگوریتم تبدیل گردیده اند .

روزگار حتمی برای ترتیب اثر تغییرات در پیوند ها دستگاه لیزر به وسیله پنگوئن

الگوریتم پنگوئن درحال حاضر دیگر در لحظه ( Real time ) عمل می کند . یعنی توقع داشته باشید در صورتی‌که پیوند های بدی دستگاه لیزر به شما شد , فردا پنالتی شده باشید و دستگاه لیزر در صورتی عوامل اسپم در پیوند ها را دستگاه لیزر حذف کردید , با گاز از پنالتی بیرون گردید .

دامنه تاثیر گذاری پنگوئن ۴ . ۰

در حالتی که چند مورد از صفحات سایت شما دارنده لینک های نامناسب یا اسپمی باشند و تعداد این صفحه ها نسبت دستگاه لیزر به کل صفحه ها سایت دستگاه لیزر شما عدد بزرگی نباشد دستگاه لیزر ( یعنی مثلا وبسایت شما ۲ صفحه نباشد و ۱ ورقه از آن پیوند های اسپمی داشته باشد ) , میتوانید انتظار داشته باشید که فقط همان صفحه ها قلیل از نتایج حذف شوند .

نیاز به Disavow و بررسی مجدد

این مسئله هنوز ۱۰۰ درصد تایید نشده و با توجه به بحث هایی که بین SEO ها و افراد ( پابلیک ( گوگل در فروم ها و پست های وب لاگ ها موجود هست , دستگاه لیزر شاید دیگر نیاز وجود ندارد که فایل Disavow کاملی وجود داشته باشد و پروسه باز‌بینی مجدد! علی الخصوص این مورد وقتی مفهوم پیدا می نماید که احتمالا شما از لینک ها بی خبر باشید یا این که اصلا نقشی در ساخت آنها نداشته بوده باشید .

روشی جدید برای پاک کردن اثر لینک و پیوند های اسپمی در نتایج

پنگوئن ۴ . ۰ این کار را نه به روش بیان شده در ابتدا ; بلکه با ( به حساب نیاوردن ( پیوند های اسپمی و بی کیفیت و به جای آن ارزش نادر دادن به آن ها انجام میدهد و به جای آن‌ها سایر موردها که در درجه های بعدی فاکتور های دستگاه لیزر میباشند مانند درگیر کردن کاربر , کیفیت محتوا و غیره .

شروع به کار پنگوئن ۴ . ۰

زمانی این الگوریتم شروع به کار کرد , طی روز های اول تقریبا کسی متوجه آن نشد .

این زمینه به طور کامل صحه بر گفته های بالا می گذارد به این دلیل که بیان شد پنگوئن ۴ . ۰ دیگر در لحظه عمل می کند و قاعدتا بعد از Release شدن نیاز به مجال چندین روزه داشته تا تارنما های زیادی را بررسی ( Crawl ) کند و نتایج تغییر نمایند .

چند روز آن‌گاه تغییرات مضاعف و بالا و پایین رفتن های بی نظیر ای در نتایج دیده شد .

اما نگاه خوبی به‌این الگوریتم داشته باشید . در صورتی‌که شما از آن جور از وب سایت هایی می‌باشید که کاملا تابع قوانین و خط قرمز رنگ های گوگل فعالیت کرده اید , احتمال دارد به زودی فیض کار خوب خودتان را خواهید دید و در نتایج به خیر دیده خواهید شد . خوشبختانه این واقعه خوب برای وب سایت استوری نیز به‌زمین‌خورد و در اکثری نتایج که بقیه دستگاه لیزر کاران با منش های کلاه سیاه و خاکستری رتبه بالاتری داشتند , به ذیل رفتند و وب سایت استوری ورودی بی نظیر ای در تاریخ ۱ ماهه فعالیت خویش از گوگل پیدا کرد &# https://rtc24.com/ ;

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *