روش های لاغری و تناسب اندام

امروزه به جهت رژیم غذایی نامناسب و عدم تحرک افراد که ناشی از شرایط معاش آنها می‌باشد , اشخاص دچار چاقی و بیش تر وزن میشوند که برای رفع آن و رسیدن به تناسب اندام راه های مختلفی را امتحان میکنند . در تحت روش های مختلف برای لاغری و دست یافتن به اندامی دلخواه بیان شده شده‌است .
لاغری با رژیم غذایی

رژیم غذایی برای لاغری انواع گوناگونی را مشتمل بر است . البته شایسته ترین رژیم غذایی آن است که با اعتنا به قد , وزن , سن , استخوان بندی و بیماری هایی که آن شخص داراست , متن شود . زیرا باید کارشناس با داشتن این اطلاعات , مقدار وزن متعادل و همینطور کالری که فرد طی روز نیاز دارد را به دست آورد و با اعتنا به آن ها رژیم غذایی برای شخص انتخاب کند . رژیم غذایی خوبتر است مقدمه برای دوره کوتاهی تجویزشود و پس آن با اعتنا به وزن تازه شخص مجددا رژیم غذایی تازه تجویز شود .
لاغری با لیپوساکشن


در شیوه لیپوساکشن چربی اضافی که لا‌به‌لا پوست و عضله موجود هست را به کمک فعالیت جراحی خارج می نمایند . فعالیت جراحی لیپوساکشن و ریکاوری آنطولانی است و دارنده برخی دلایل نظیر کبودی و ورم , خون‌ریزی , جراحت دیدگی بافت میباشد . شاید بعد از عمل جراحی لیپوساکشن , پوست آن قسمت از بدن مبتلا وارفته شدگی شود و چه بسا خطر آمبول نیز موجود است .
لاغری با پیکر تراشی محسوب می شود که تثبیت شده ومطمئن است و به آسانی انجام می شود . اسم دیگر لیپوماتیک , لیپوساکشن انفراسونیک است . اداره طعام و دارو , دستگاه لیپوماتیک را تایید کرده اند پس برای استفاده از آن جای نگرانی وجود ندارد . با لیپوماتیک می توان از تمام نواحی تن , حجم چربی زیادی را خارج کرد . درین منش در آغاز سلول های چربی را میشکنند و بعد از آن که سلول های چربی به ذرات ریزی تبدیل شدند این ذرات را از بدن بیرون مینمایند تا فرد به اندامی متناسب دست یابد . برای انجام این فعالیت زمانه کوتاهی صرف می شود و ریکاوری آن سریع است .
لاغری با لیزر لیپولیز

لیپولیزر جزء مدرن ترین و نو ترین دستگاه ها به شمار میاید . در رویه لاغری با لیزر لیپولیز , همانطورکه از نام آن پیداست به کمک لیزر بافت چربی شکسته و ذوب می‌شود . لیپولیزر نسبت به روش های دیگر دارنده قلیل ترین دلایل می باشد . لیپولیزر در یک جلسه و به صورت سرپایی انجام میگیرد و ریکاوری آن کوتاه است و فرد بعد از دو روز می تواند به زندگی معمولی خویش برگردد . لیپولیزر برخلاف لیپوساکشن , سبب شل شدگی پوست نمیشود و چه بسا می تواند آن را بهبود ببخشد
لاغری با بادی جت

نام دیگر لیپوساکشن با فشار آب , بادی جت می باشد . بادی جت یک دستگاه تازه است که به وسیله مرزو بوم آلمان ایجاد شده است . کار لیپولیز اخیرا برای بازدهی خوبتر , با این دستگاه نیز شکل میگیرد که در آن سلول بافت چربی در زیر پوست تن , خرد , ساکشن میگردند و آن گاه خارج می گردند . درعمل جراحی با بادی جت فرد بیهوش نمیشود و با بی حسی موضعی و به طور سرپایی این فعالیت شکل می‌گیرد . یکی مزایای دستگاه بادی جت نسبت به دستگاه های دیگر , زنده بیرون شدن بافت چربی از بدن میباشد که قابلیت تزریق به نقاط دیگر بدن را دارااست .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *