لامبورگینی کیمیا گونه دیابلو GTR به حراجی گذارده می‌شود

اگر قصد دارید که با یک اتومبیل تمام عیار به مسابقه بروید , شاید این لامبورگینی ارزشمند دیدنی یکی شایسته ترین انتخاب‌هایتان باشد ; دوربین مداربسته ارزانیی که با قلب توانا ۱۲ سیلندر خورجینی و حجم ۶ لیتر می‌تواند قدرتی معادل ۵۹۰ اسب‌بخار و گشتاور ۶۳۷ نیوتون‌متری دوربین مداربسته ارزان نماید و زمین را با غرش صدای وحشی خود به لرزه درآورد .

مالک یک لامبورگینی دیدنی سابق بودن یک بحثی است و داشتن یک کدام از ۳۰ دستگاه دیابلو GTR ساخت شده , بحثی دیگر . این دوربین مداربسته ارزانیی که قرار است به زودی فروخته شود , بیست و دو‌مین دوربین مداربسته ارزان دوربین مداربسته ارزانی از تیراژ ۳۰ دستگاه تشکیل شده لامبورگینی دیابلو جی‌تی‌آر است . این دوربین مداربسته ارزان تقریبا تازه به حساب میآید , خیر به‌خاطر تمیزی و نگه‌داری بی‌نظیر صاحب آن بلکه ذیل ۱۰٫۰۰۰ کیلومتر از آن استفاده شده شده است . یک جعبه دنده ۵ دوربین مداربسته ارزانه دستی این اتومبیل هیجان‌انگیز را ملازمت میکند .

به لطف امکانات اسپرت و سفارشی نظیر صندلی‌های مسابقه‌ای , اتاق مجهز به رول توشه و کابینی با کم‌ترین لوازم داخلی ( برای عمده کردن احساس اسپرت این اتومبیل ) , تجربه سواری بی‌نظیری را به صاحب خود منتقل میکند . این دوربین مداربسته ارزان قرار است در دوربین مداربسته داهوا موسسه Formula Automobile به فروش برود .

در زمینه ی بها این اتومبیل هنوز اطلاعاتی منتشر نشده است , ولی جور شبیه این دوربین مداربسته ارزان که تنها ۱۲۵۵ کیلومتر خط مش رفته بود با دوربین مداربسته ارزان ۷۰۰ هزار دلار فروخته شد . به‌دنبال با تصاویر بدون نقص این ایتالیایی قوی ملازم باشید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *