priorityنقشه وبسایت دستگاه چاپ بنر بایستی بر روی چه عددی تنظیم شود ؟

yنقشه تارنما بایستی بر روی چه عددی تهیه شود ؟ دستگاه چاپ بنر دارای مباحث پیچیده ای می باشد که بدلیل نداشتن منبع موثق نیز فعالیت نقص‌ خیس می گردد . اینکه معلوم وجود ندارد الگوریتم ظریف گوگل برای جستجوها بر چه مبانایی گزینش میگردد , پیچ رنگ گوگل بایستی گزینه اعتنا قرار بگیرد یا الکسا , رنگ در الکسا بر چه اصولی تهیه و تنظیم میگردد . روستا ها سوال دیگر از مواقعی است که همگی و همه صرفا از طریق تجربه می شود به آن رسید . البته نقشه وب سایت , او‌لین و کلیدی ترین فعالیت پس از پباده سازی یک تارنما . ولی هنگام دستگاه چاپ بنر نقشه وبسایت یک گزینه در تنظیمات قرار گرفته که سوال دستگاه چاپ بنر عمده یوزرها می باشد &# خرید دستگاه چاپ بنر چه می‌باشد و چه کاربردی در نقشه وبسایت دارد ؟ میزان اهمیت هر صفحه در مقایسه با کل صفحه ها تارنما را نشان می‏دهد که عددی دربین صفر و یک است . به طور پیش فرض بایستی بر روی ۰ . ۵ تهیه و تنظیم شود چون هر چه آلرژی یک صفحه بخش اعظم شود گوگل اهمیت آن را کاغذ را بخش اعظم در نظر گرفته و دائم به آن سر می‌زند که‌این مسئله می‌تواند مشکل ساز باشد . دستگاه چاپ بنر نیز از دید تمام شدن پهنای باند وب سایت نیز از لحاظ رنکینگ .

اولویت یک URL را نسبت به آدرس های دیگر در وب سایت دستگاه چاپ بنر نشان می دهد . مقادیر لا به لا ۰ . ۰ تا ۱ . ۰ برای آن مجاز است . این مقدار تاثیری بر نحوه مقایسه دستگاه چاپ بنر کاغذ شما با صفحه ها تارنما های دیگر ندارد . تنها به موتورهای کاوش میگوید که شما کدام صفحه ها را برای crawler ها کلیدی تر دستگاه چاپ بنر در نظر گرفته اید .

اندازه پیش فرض برای یک برگه ۰ . ۵ است .
دقت داشته باشید که اولویتی که شما به صفحات می دهید بر روی موقعیت صفحه شما در صفحات نتایج جستجوی موتورهای دستگاه چاپ بنر جستجو تاثیر ندارد یعنی مشخص و معلوم نمی کنددر نتایج برگه مورد نظر خوبتر بالا بیاید و این مورد به موردها فنی متعددی مربوط است که می بایست قبلا نکات مورد نظر را انجام داده باشید .
موتورهای جستجو احتمالا از این داده ها در هنگام اننخاب صفحه ها یک تارنما برای سناریو در نتایج جستجو استفاده نمایند . بنابراین دستگاه چاپ بنر با منفعت از این برچسب میتوانید بخت اکران صفحات مهم تر تارنما خویش را به جای صفحه های ناچیز اهمیت تر در نتایج جستجو بالا ببرید اما با اعتنا به نکاتی که در بخش بالا به آن اشاره شد .
همینطور , اعتنا نمائید که انتساب اولویت بالا به تمام نشانی های سایت , کمکی به شما نمی کند . از آن جایی که حق تقدم نسبی است , صرفا برای تعیین فی مابین صفحه های وبسایت شما فایده می‌شود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *